Apie mus

UAB „Vilniaus Rentinys“ įsteigta 1991 metais. Nuo įkūrimo bendrovės darbuotojai projektuoja ir įrengia racionalius įvairių tipų pamatus, atramines sienas grunte ir požeminius statinius, tame tarpe ir esant sudėtingoms geologinėms sąlygoms (kai gruntas supiltas, durpingas, vandeningas). Per veiklos laikotarpį dirbta keliuose tūkstančiuose statybos objektų, todėl įgyta didelė požeminės statybos projektavimo bei darbų vykdymo patirtis. Pastaraisiais metais šalies didžiausiuose pramoniniuose ir civiliniuose objektuose atlikti sudėtingi darbai, projektuojant ir įrengiant ne tik pamatus, bet ir daugiaaukščius požeminius parkingus, požemines pėsčiųjų perėjas, įgyvendinant elektros jungčių, transporto bei geležinkelio kelių ir tiltų įrengimo projektus, tarp jų pamatus ir atramines sienas viadukams, aplinkkelių statiniams. Per darbo metus bendrovė, paskutiniais metais savo jėgomis atlikdama darbų už dešimtis milijonų eurų per metus, įsitvirtino šios srities lyderiu Lietuvoje. „Vilniaus Rentinys“ už objekte „Administracinis ir prekybos paskirties pastatas Vilniaus g. 31/Islandijos g. 1, Vilniuje“ įrengtą po esamais kultūros paveldo pastatais trijų aukštų parkingą buvo apdovanota 2008 metų Lietuvos „Metų gaminio“ aukso medaliu, o už Požeminių pėsčiųjų perėjų po Narbuto ir Saltoniškių gatvėmis, nestabdant jomis transporto eismo, įrengimą - analogišku 2010 metų medaliu.

 

 

Vilniaus g. 31/Islandijos g. 1, Vilniuje

Požeminė pėsčiųjų perėja po Narbuto ir Saltoniškių gatvėmis

Įmonėje dirba apie 220 darbuotojų, tarp jų atestuoti aukštos kvalifikacijos konstruktoriai, statybos vadovai. Bendrovė Aplinkos ministerijos atestuota statinio dalies projektavimui ir ypatingų statinių (pramonės, energetikos, susisiekimo ir t. t.) statybos darbų atlikimui, yra Lietuvos Statybininkų asociacijos narė, darbuotojai – aktyvūs Lietuvos statybos inžinierių sąjungos, Lietuvos Geotechnikų draugijos nariai.

„Vilniaus Rentinys“ turi didelį pamatų įrengimo technikos parką: vibravimo ir gręžimo įrenginius, galinčius įrengti iki 22 m ilgio gręžtinius pamatus nuo 300 mm iki 1200 mm skersmens, bei iki 15 m ilgio spraustinius polius nuo 220 mm iki 600 mm skersmens. Taip pat turime papildomą įrangą, reikalingą efektyviam darbų įvykdymui užtikrinti: betonvežius, betono siurblius, atraminių sienų inkarų įrengimo agregatus bei kitokių statybinių mašinų (kranų, krautuvų, tralų ir t.t.).

Turėdami aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir reikiamą įrangą, galime užsakovams suprojektuoti ir įrengti įvairius sudėtingus, bet tuo pačiu ir racionaliausius bei ekonomiškiausius, pamatus; betonines ar metalinio špunto atramines sienas, jų inkarus; tunelius; požemines perėjas po keliais, geležinkeliais; tiltų, viadukų ir elektros linijų atramų pamatus. Taip pat galime sustiprinti esamų pastatų pamatus, įrengti ar pagilinti rūsius, sutankinti gruntą, atlikti įrengiamų pamatų išbandymus.